Eğitimler

Kurumunuzda çalışanlarınıza araştırma teknikleri, çözümleri ve yorumlanması, stratejik planlama ve stratejik düşünme, dijital medya ve dijital platform çözümleri hazırlığı ve kullanımı, reklam, tanıtım aktivitelerinde yaratıcılık, kurumsal sosyal sorumluluk üzerine içeriklerle ekibinizi, kurumunuzun vizyonu doğrultusunda geleceğe hazırlıyoruz.

Markanızın ihtiyacı olan stratejiler belirlendikten sonra ekibinizin yeni oyun planına adaptasyonu sürecinde gelişime ihtiyaç duyduğu alanlarda bilgi dağarcıklarını artırmak ve alınan stratejik kararların uygulamasında etkin rol alabilmeleri için ekibimizdeki konusunda uzman kişiler tarafından eğitim ve seminerler düzenliyoruz.

Eğitim başlıklarımızdan bazıları...

“TAM MARKALAŞACAĞIM BİR GÜLME GELİYOR”

Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi üzerine bu eğitim programının amacı, pazarlama alanında deneyim sahibi eğitmenlerle katılımcıları güncel dünya trendlerine hâkim ve güçlü stratejik bakış açısıyla ile donatmaktır.

IoT ve INOVATIF PAZARLAMA KURGUSU

İnsanlar, artık onlarla direkt konuşan, kendilerine göre kişiselleştirebildikleri, yaşamlarına dokunan markaları tercih ediyorlar. Böylesine kaygan bir iletişim dünyasında, markasının sürdürülebilirliği için vizyon açmak üzerine kurgulanmış bir programdır.

“SANAL KORİDORLARDA DOLAŞAN TÜKETİCİLERE ULAŞMAK!”

E-ticaretin, geleneksel ticaretten ciddi bir pay almaya başladığı günümüzde, e-ticaret platformlarının en etkili şekilde tasarlanması, UX, UI, SEO kullanımları, alışveriş döngüsü, online alışverişçilerin beklentileri, içgörüleri ve onlara ulaşma yollarının derinleştirildiği bir programdır.

“SAÇIMIZI SÜPÜRGE ETTİK, YİNE DE YARANAMADIK!” NEDEN YANLIŞ?

Kurumsal sosyal sorumluluğun sadece hayırseverlik değil, pazarlama hedeflerine giden yolda tüketici ile güçlü ve uzun vadeli bir bağ oluşturacak önemli bir unsur olduğunu da derinleştirecek olan programda, bu alanda kariyerini geliştirmeyi hedefleyen uzman ve yöneticilere uluslararası vaka incelemeleri kadar ideal bir KSS projesi planlamanın yöntemleri de anlatılacaktır.

Eğitmenler


cv-esra_baykal

Esra Baykal Güçlü

Esra Baykal Güçlü, İstanbul Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı mezunudur. Marmara Üniversitesi’nde MBA yüksek lisansı yapmıştır. Bir stratejist olarak kariyerine, Leo Burnett’te başlamış, McCANN Erickson, Movida Plus MAP, Art Grup Türkiye, Arnavutluk, Azerbaycan ofislerinde devam etmiştir. 2010 yılında THE Reklam’da iş ortakları ile yakaladıkları başarılar sayesinde, ciroda Türkiye’deki ilk 20 ajans arasına girmişlerdir.

Perakendeden gıdaya, otomotivden bankacılık sektörüne kadar pek alanda stratejik iletişim danışmanlığı yapmış olan Esra Baykal Güçlü, yıllar içerisinde pek çok üniversitede seminer, ders ve eğitimler vermiş, 2017 yılı itibariyle Altınbaş Üniversitesi, Pazarlama ve Marka Yüksek Lisans Programı’nda, Türkiye’nin 2. markalı dersi olan “Game Kudra İletişim Oyunları”nın oluşumunda yer almıştır ve öğretim görevlisi olarak çalışmaya devam etmektedir.

Game Kudra bünyesinde stratejik planlama, araştırma metodolojileri, kurumsal sosyal sorumluluk modelleri, online pazarlama teknikleri ve tüketici içgörürleri konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Ali Yeteroğlu

Ali Yeteroğlu

Ali Yeteroğlu, ABD'de The University of Tennessee Stratejik Pazarlama bölümü’nden mezun olduktan ve Boğaziçi Üniversitesinde MBA derecesini aldıktan sonra, Sabancı Üniversitesi’nde Yönetim Sanatı ve Marmara Üniversitesi’nde Eğitimcinin Eğitimi programlarını tamamladı.

Medikal sektörde satış tecrübesiyle başladığı kariyerini tekstil sektöründe Satış ve Pazarlama Müdürü, hızlı tüketim sektöründe Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü, Anadolu Grubu ve Alman Faber-Castell ortaklığı olan Ülkü Kirtasiye'de Genel Müdür ve medikal sektörde VSY Biotechnology’de Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonları ile devam ettirdi. Gıda sektöründe Satış ve Pazarlama Direktörlüğü de yapan danışmanımız, Yurtiçi ve Yurtdışı Satış&Pazarlama, İş Geliştirme ve Stratejik Yönetim Danışmanlığı konularında çeşitli firmalara hizmet veriyor. Altınbaş Üniversitesi’nde MBA programında ders te veren Yeteroğlu, aynı zamanda Inovasyon, Yaratıcılık, Strateji, Satış&Pazarlama, Araştırma gibi konularda eğitim hizmetleri vermektedir.


Gürkan Bayındır

Gürkan Bayındır

Anadolu Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi ve Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun oldu.

Kariyerine Leo Burnett’te Dijital Sanat Yönetmeni olarak başladı. 3 yıl sonra yine Leo Burnett’te Reklam Sanat Yönetmeni olarak 3 yıl daha çalıştı. Sonraki 10 yılda Wunderman, Yirmiyedi, Publicis Bold ve The reklam ajanslarında Yaratıcı Grup Direktörü olarak çalıştı. McDonalds, Chevrolet, Cappy, Ülker, Johnnie Walker, Vodafone, Lassa, Migros, Darty, Show TV, Yataş, Tekzen, Rowenta, Bridgestone ve daha pek çok yerel ve uluslararası müşteriler için yaratıcı çözümler üretti ve yönetti. 5 yıldan beri kurduğu Niffob Reklam Ajansı'nda geleneksel, sosyal ve dijital işler yapıyor ve yönetiyor.

Yerel ve uluslararası ödüllü Yaratıcı Sanat Yönetmeni ve konuşmacı olan Gürkan Bayındır, pek çok üniversitede Reklamcılıkta Yaratıcılık, Sosyal İletişim ve Dijital Deneyim seminerleri ve dersleri veriyor. 2017 yılı itibariyle Altınbaş Üniversitesi, Pazarlama ve Marka Yüksek Lisans Programı’nda, Türkiye’nin 2. markalı dersi olan “Game Kudra İletişim Oyunları”nın oluşumunda yer almıştır ve öğretim görevlisi olarak çalışmaya devam etmektedir.


Barış Emrah

Barış Emrah

Barış Emrah, Anadolu Üniversitesi İşletme Mezunudur. Kariyerine, United ParcelService’de3 yıl boyunca, Bilgi İşlem Müdürü olarak başlamıştır. Araştırma kariyerine, SynovateAraştırma’da, 2 yıl moderatör asistanlığı yaparak, operasyon ve saha yönetiminde uzmanlaşarak devam etmiştir.

Sektörde, 10. yılını kutlayan Remind Araştırma’yı, pazarlama araştırmaları alanında fark yaratmak, denenmeyen yöntemleri hayata geçirmek, teknoloji ve veriyi doğru analiz edebilmek için kurmuştur. Remind Araştırma, sektöre girdiği ilk 3 yılda, rakipleri arasında ilk 10’a, devam eden 3 yılda ise kalitatif araştırma bandında ciro olarak ilk sıraya yerleşmiştir.

Bu süre zarfında yüzlerce projenin içerisinde bulunup, 2000’nin üzerinde focus grup çalışmasını yürütmüştür. 2015 yılında focus grup yönetimi hakkında eğitimlere katılmış ve başarıyla yetkinlik sertifikasını kazanmıştır.

Perakendeden gıdaya, otomotivden bankacılık sektörüne kadar pek alanda projeler yöneten Barış Emrah, Migros, British AmericanTobacco, Brown Forman, Migros, Fiat, Sütaş, ING Bank, QNB Finansbank ve daha nice markaya danışmanlık hizmeti vermiştir.

Game Kudra bünyesinde kalitatif araştırma teknikleri, doğru araştırma sahası oluşturma, denek kalitesinde kırmızı çizgileri anlama, araştırma metodolojileri, online araştırma teknikleri, araştırma sektörünün doğru ve yanlışları konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


GÖKHAN EĞİLMEZBAŞ

Gökhan Eğilmezbaş

Gökhan Eğilmezbaş, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı mezunudur.

2001 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları ailesine katılmış, oyunculuğun yanı sıra birçok projede yardımcı yönetmen, koordinatör, çocuk eğitim birimi eğitmeni ve yönetmen olarak görev yapmıştır.

Çeşitli dizi film, belgesel ve reklam filmlerinde rol alan Gökhan Eğilmezbaş “2010 İstanbul Avrupa kültür başkenti” kapsamında eğitimcinin eğitimi, T.C. Tarım Bakanlığı Müsteşarları için kişisel gelişim ve farkındalık eğitimi, farklı alanlarda hizmet veren kurumsal firmalar için sahne disiplini metotlarıyla motivasyon, kendini keşfetme, iletişimin sırları gibi projelerde eğitmen olarak görev almıştır.

İstanbul Şehir Tiyatroları sanatçısı, Game Kudra bünyesinde TV çalışmaları, oyunculuk eğitimleri ve oyuncu koçluğunun yanı sıra, kendi özelliklerini ve potansiyelini farketmesini, sosyal becerilerinin güçlenmesini, yaşadığı sorunlarla başa çıkabilecek, duygu, düşünce ve davranışlarını yönetebilmeleri adına çocuk gelişim atölyeleri, Yetişkinler ve kurumsal firmalar için, kendini fark etme, koçluk, iş yerinde duygusal zeka, iletişim teknikleri, farklılıklarımızla bir arada olmak ve kendi sahnemizi yaratmak gibi bir çok başlık altında atölye çalışmalarına devam etmektedir.

İLETİŞİM

Merkez Mah. Halepli Şükrü Sok. No: 3/1 Şişli 34384 İstanbul
   Facebook    LinkedIn    Instagram    Twitter    Youtube
upThis web site designed and developed by Niffob.com
up